Lieliskie% - mēneša izdevīgākie atlaižu piedāvājumi no Nacionālā dāvanu karšu eksperta Latvijā „Lieliska dāvana”!

Akcijas
A4 poster print

Pirts prieki Daugavas krastā

Daugavas upes krastā nododies pirts priekiem draugu vai ģimenes lokā, vērojot skaistās Rīgas pilsētas panorāmu terasē. Peldošās pirts kompleksā ietilpst – tvaika pirts, atpūtas terase ar grilu, atpūtas istaba pirts priekštelpā, labierīcības , mūzikas aparatūra un burvīgs skats uz Vecrīgu. 

6 personas / 3 stundas / 45 EUR-20%=36 EUR

Peintbols „PB Telpa“ Zaķusalas atpūtas parkā

Izbaudiet kvalitatīvu peintbola atpūtu, kaujas atmosfēru un īstu adrenalīna devu svaigā gaisā ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni! Piedāvājumā iekļauts – 2 stundu laukuma īre, instruktāža pirms spēles, aizsargekipējums, peintbola ieroča komplekts ar gaisa balonu un 400 lodītes. 

2-4 personas / 2 stundas / 34 EUR -30% = 23,80 EUR

Atpūta un vakariņas „Wellton Riverside SPA Hotel“

Piedzīvojiet īpašu atpūtu divām personām, izraujoties no ikdienas saspringtā darba ritma un ļaujoties relaksācijai izcilā komfortā. Piedāvājumā iekļauts - 1 nakts divvietīgā Riverside numurā ar skatu uz Daugavu, pudele dzirkstošā vīna numurā, trīs ēdienu vakariņas no restorāna "After..." un gardas brokastis. 

2 personas / 1 nakts / 95 EUR -20%=76 EUR

Akcija spēkā no 1.06. - 30.06.2021 visos Lieliska Dāvana veikalos un mājaslapā www.lieliskadavana.lv . Dāvanu kartes derīgas 12 mēnešu periodā no iegādes brīža. Atlaides, akcijas un īpašie piedāvājumi nesummējas.